13 Nisan 2015

TTNET Bağlantı Hızı Düşük Geliyor Ve İnceleme Yapılıyor Yine Aynı!

Yeni binamıza 10 ay sonra şebeke baglandıktan sonra. 3 aylık hizmet almaktayım. Şubat ayında 8-13 MB hizmet alırken mart ayında bu limit 8'in altına düşmüş ve nisan ile birlikte 3-4 arasına düşmüştür.Ve gün içinde bağlantı kopmaları da oluşmaktadır. Müşteri hizmetleri teknik destek ekibi sistemden DNS ayarı değişimi incelemeler yapıldığına dair iletilerle bile sadece günü birlik 8 mbite kadar destek sağlanmış fakat hizmet yine düşmüştür. Ay genelinde 5-10 defa müşteri temsilci kanallarından şikayetler bırakmaktayım ve bu durumdan sıkıldım. Hizmeti sonlandırmaya gideceğim sonunda.

Nail 162 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön