02 Haziran 2015

TTNET Bağlantı Hızı Düşük.

Dün iş yerimdeyken TTNET tarafından arandım mevcut kullanmakta olduğum 16 Mbıt paketi hattınız 24 Mbıt destekliyor diyerek 24 mbıte çıkaralım dediler bende mademki destekliyor neden 16 mbıt bağlantıda 9 mbıt alıyorum dedim bu paketi yapalım olur dedi.

Bende neyse tamam dedim bana yarım saat içinde geçer dedi eve gittiğimde hala geçmemişti ve internetim 5 mbıte düşmüştü aradım 7-10 güne düzeleceğini söylediler ona da tamam dedim bugün komple gitmiş internetim ve şu an hiç bağlantı yok söyleyeceğim şu ki TTNET'in kendinden bile haberi yok, bu nasıl bir çalışma mantığıdır anlamıyorum ama mahkemeye kadar gideceğim.

Gökhan 168 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz ile 08.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gökhan02 Haziran 2015

    Hiçbir şey yapıldığı yok hala internetim kesik durumda işlerimi internet üzerinden yürütüyorum bütün işlerim aksadı

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön