11 Ekim 2014

TTNET Bağlantı Hızı Düşük.

TTNET'ten çektiğimiz kadar başka neden çektik bilmiyorum. Güya 16 m. Bit hızda hizmet veriyorlar fakat hız testinde daha 4'ün üzerine çıktığımızı görmedim. Kopma sorunundan bahsetmiyorum bile. O kadar para alıyorsunuz bari düzgün hizmet verin kardeşim. Eve bir iki çalışan yollayıp sorunun çözüme kavuşmamasından bıktık usandık.

Merve 120 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön