29 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Hızı Düşük.

TTNET çalışanlarını sürekli aramama ve defalarca arıza kaydı almalarına rağmen bir türlü halledilemeyen bir kopma sorunu ve hız düşüklüğü yaşıyorum.şu durumda hiçbir hizmet almadan durduk yere para ödemiş oluyorum. O kadar sıkıldım ki taahhüt süresi devam etmesine rağmen bağlantımı iptal ettirmeyi düşünüyorum

İşin olur tarafı da sürekli geçiştirmeler..sizi arayacağız deyip telefonu sonlandırmalar. Uzun süreli kullanıcı olmama rağmen memnuniyetsizliğimi ulaşabildiğim her yere iletmeye çalışacağım. Kısa sürede ilgi duyulmasını şikayetimin giderilmesini talep ediyorum.

Ferdi 30 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön