24 Mart 2014

TTNET Bağlantı Hızı Çok Yavaş.

Konya Merkez Büsan san. sitesinde İnternet hizmetinden yararlanamıyoruz TTNET bağlantı hızımız ortalama 0.6 mbps dir. Bazen 1.4 Mbps hız alıyoruz şirket olarak bayram ediyoruz.
Bağlı bulunduğumuz Telekom müdürlüğüne başvurduk (altyapı bedelini karşılayalım dedik) ama neitce alamadık. Yasal süreç başlatmak istiyoruz. İzleyeceğimiz yol hakkında bilgi almak istiyoruz.

İletişim bilgileri : 0332 238 ***

Sami 61 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön