31 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

3 5 gündür internetim neredeyse kopacak kadar yavaş çift hat kullanmama rağmen müşteri temsilcilerinden aldığım bilgiye göre bana tüm Türkiye'de aynı yavaşlık da nasıl oluyor da kaç gündür çare bulamıyorlar, peki bizim zararımızı kim karşılayacak müşterilerim benden ve bilgisayarlardan bahane bulup kaçıyorlar, yaptığınız hatanın bedeli nasıl ve kim tarafından karşılanacak müşteri kaybediyorum ama çare bulamıyorlar.

Emrah 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön