29 Nisan 2013

Ttnet Bağlantı Hızı Çok Düşük!

31. 03. 2013 tarihinde internetim bağlandı ve çok yavaş olduğunu hissettin birkaçgün kullandım ve düzeleceğini ümit ettim her geçen gün daha kötü olmaya başladı ve 07. 04. 2013 tarihinde arıza kaydı bıraktım ilk etapta bana bir kackez dönüldü hattınız üzerinde çalışmalar yapılıyor diye bilgi verildi hiçbir ilerleme kaydedilmedi. 4440375 li hattı defalarca aradım hiçbir çözüm bulunamadı anladığım kadarıyla o hattın kurulması telefonun ucunda birinin sadece sizi dinleyip her defasında arızanız acil diye not geçip baştan salma işlem merkezi olduğunu öğrendim.

İşlerimden dolayı fazlada ilgilenemiyorum en yakın sürede merkez telekom müdürlüğe giderek arıza nedeniyle hattımın kapatılmasını isteyecem.

Osman 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön