04 Ocak 2014

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Uzun bir süre İnternete bağlanabilme ve İnternet hızı problemimin çözülmesine uğraştım. Uzun süre şikayet kayıtları telefon görüşmeleri sonucu sorunun nereden kaynaklandığını bulduk.

Bir iyileşme sağladık fakat şu an güncel İnternet hızım 1,72 mbs ve müşteri temsilcisi ile yaptığım telefon görüşmeleri boyunca hattımın 8mbs'yi desteklemediğini ama her ne hikmetse aynı apartmanda benden hariç diğer 3 TTNET abonesinin 6-7mbs İnternet hızı aldığını tespit ettim.

Müşteri temsilcisi ısrarla hattımın desteklemediğini söylemesine rağmen aynı apartmanda diğer abonelere göre 4 kat yavaş İnternet almama bir cevap veremediler. Problemin bir an evvel çözülmesini istiyorum. TTNET'in ilgisizliğinden bıktım.

Ebu 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ebu07 Ocak 2014

    TTNET'in problemlere yaklaşımı hiç bir şekilde olumlu ve sorunu çözüme yönelik değildir.Arıza kaydı bırakalı 4 gün oldu fakat sorun çözülmedi.Müşteri hizmetleri dalga geçer gibi kablolu bağlanın bağlandığımızda ve sorunun devam ettiğini söylediğimizde dalga geçer gibi aaa arıza kaydınızı yenileyelim diyorlar. Gerçekten TTNET kullanmaktan hoşnut değilim. Sadece ve sadece alternatifi olmadığı ve mecbur kaldığım için kullanıyorum. Gerçekten 2014 senesi için çok yazık.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön