11 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

TTNET hızı 20mb kadar diyor, hız testinin kendi web sitesinden bir link ile bana test ettiriyor, bağımsız hız test sitelerinden bakıldığında 8-10 mb arasında müşteri hizmetlerini aradığımda bana diyor ki diğer test ettiğiniz yerler bizi ilgilendirmiyor, bizim test noktamız geçerli. TTNET'in test ettirdiği yerdeki sitede sonuçta bir yazılım doğruluğuna nasıl güveneceğiz. Bana orada istediği rakamı gösterir. Nasıl bir iş bu anlamadım. Sizin hız testinize güvenmiyorum.

Engin 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön