07 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Hızı Çok Düşük!

Ben şikayetci olmaktan bıkmadım, siz bana bir çözüm bulamadınız. 8 mgps sınırsız internet kullanıyorum ben bunun 1 mgps ni kullanamıyorum ve aylık 60 küsür lira para veriyorum.

Ben neden aynı parayı verdiğim halde benim İnternet'im 500 mt ilerideki arkası mın İnternet'inden 4 mgps daha yavaş olsun ki? Onuda geçtim ben 2-3 mgps razıyım bu internet resmen bana ayak bağı oluyor. Lütfen artık bir çözüm bulun buna...

Mehmet 17 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön