24 Aralık 2013

TTNET Bağlantı Gün İçinde Onlarca Kez Kopuyor!

İnternetimizde her gün kesintiler oluyordu fakat 2 3 gündür internet günde 50 -60 kez kopuyor. Gerçekten çok sinir bozucu bir durum. 8mb 120 liralık internetle 1mbit lik internet kullanımı yapamadık. İnternette işlem yaparken 5 10 dakikada bir bağlantı kopuyor. Hiçbir işimizi doğru düzgün gitmedi ve çok fazla sinirlendik işimiz gereği. İnternetin, bu durumunun en kısa sürede düzeltilmesini istiyoruz TTNET.

Umut 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön