28 Ağustos 2015

TTNET Bağlantı Çok Yavaş!

İşten çıkıyorum eve geliyorum biraz sörf yapmak istiyorum Youtube.com da vesaire ama videolar 240p'de dolmaya başlıyor Açıyorum modem arayüzünü gördüğüm kare budur.

Emre 433 Okunma

Cevaplar

 • Emre 17 Eylül 2015

  Faturanıza hem de kullanamadığınız internet faturasına yazık. Artık bu ülkenin insanlarının alın terini çalmaktan vazgeçin. Lütfen artık bir çare bulunsun bu soruna. Lütfen.

 • Emre 17 Eylül 2015

  10 Eylül 2015 tarihinden beri her gün arayıp arıza kaydı güncellemesi bırakıyorum. Artık rutin haline geldi diyebilirim aynı şekilde benimde internette yüksek çözünürlükte video izleyip hızlı şekilde gezinme hakkım var. Bir haftadır taahhütte yazan internetin 8de 1ini kullanıyorum ve adil kullanım kotasını geçsem bile hızım düşse bile zaten 3mb/s dan daha yavaş bi hızım olduğu için bir şey değişmeyecek ve bu hızla a. k. K'yi geçmem de çok zor. Açıkçası gülünesi bi durum ve çok sıkıldım. Ödenen faturadan da 8de 1 almayı bileceksiniz o zaman. Ben arıza düzelene kadar her gün aramaya devam edeceğim. Açıkçası bu yazıyı okuyup TTNET'e geçmeye falan düşünen varsa hemen vazgeçsin hem telefon... ... .

 • Emre 31 Ağustos 2015

  Dün bana önceki şikayetimle ilgili geri dönüş yapıldı fakat internetimin hızı 4mb/s ye yükseltilmesine rağmen sabah uyandığımda bu hız tekrar şu şekildeydi. Ayıptır be ayıp. Sabah kalkmışım oyun oynayamayacak mıyım? Nasıl insanlarsınız siz? Bana hemen geri dönüş yapılmasını istiyorum. Sürekli şikayetlerle dolduracağım bu siteyi yoksa.

 • Emre 29 Ağustos 2015

  İnternetimin hızı bu sabah tekrar düştü. Nasıl insanlarsınız siz? Ellerim titriyor adeta. Bana yaşattığınız sorunlardan dolayı teşekkür mü etmemi istiyorsunuz birde?

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Emre 28 Ağustos 2015

  Geri dönüş yapıldı. İnternet hızım sözleşmede yazan gibi değil 4mb/s ye yükseltildi. Nedenini sorduğumda daha yüksek hızlarda kopmalar yaşanacağını söylediler. Bunun nedenini sormadım. İzmir'de Görece adında bi köyde oturuyorum. Lanet olsun ki altyapı berbat. Peki neden altyapı çalışmaları yapmak yerine verdikleri sözde durmuyorlar. Herkes kendine kolay geleni yapıyor. Böyle büyük bir firmanın altyapısının böyle olması ancak köylülerin refah seviyesine önem verilmediğini gösterirç

 • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön