14 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Bir Türlü Sağlanmadı!

06. 09. 2013 tarihinde yeni bir İnternet hattı için hat çektirdim. Üzerinden 6 gün geçti hala İnternet'in açılmasını yani onay bekliyoruz. Araya hafta sonu girdi hala bekliyoruz, bekliyoruz da bekliyoruz. Bu çağda bu hız keşke şu TTNET'e bir rakip çıksa da ona geçsek bıktırdı artık il müdürlüğünü arıyorum, konuyu anlatıyorum anlayan yok. Hala onay bekliyoruz, müşteri hizmetleri herzamanki gibi şikayetinizi oluşturuyorum beyefendi oda gönül alma işte sanki ilgilenecekler. Beklemeye devam.

Mahmut 403 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön