02 Eylül 2013

TTNET Bağlantı Aktifleştirilmedi!

03. 08. 2013 tarihinde ikametgah ettiğim Yeni mahalle Yapracık Toki konutları 7 bölgesi / Ankara Adresim için TTNET başvuruma randevu vermeden gelen montaj ekibinin kapıya not bırakıp gitmesi ve bu nottaki irtibat numarasının karşılığında muhatap bulunamaması nedeniyle ayın son günü olan 31. 08. 2013 tarihinde kuruluma gelip 24 saat içinde internet bağlantısı aktif olma durumunu belirten kurulum ekibini, belirtmesine rağmen son 48 saat olmasına rağmen internet bağlantımızın aktif olmaması nedeniyle ve bu bölgenin bağlı olduğu Bahçelievler Türk Telekom müdürlüğünün 8 farklı numarasında muhatap bulamadığım bu hizmetin sonuçlanmasını istiyorum.

Mehmet 120 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet06 Eylül 2013

    Ben bu kadar sorumsuz bir hizmet anlayışıyla karşılaşmış değilim ve adı başkent olan bir büyük şehir ama bir insan vasfı taşıyan sorumlu bir karekterle karşılaşmadım ve bunun sonu mahkemeyle bitecek sorumsuzluğun sonuna yargı karar verecek

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön