15 Ekim 2014

TTNET Bağlantı 13 Gündür Yok.

Başvuru tarihinden itibaren bugün 13. gün olmasına rağmen hala internetim bağlanmadı. İki kere şikayet formu düzenledim bi dönüş olmadı. Eskişehir Türk Telekom il Müdürlüğü telefonlara cevap vermiyor. Başvurumu iptal ettirmek istiyorum bekleme de olduğu için onu da yapamıyorlarmış. Ben bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedim. Sene olmuş 2014 adamlar iki haftada ınternet bağlayamıyor sanki günde on binlerce bağlantı yapıyorlar da yetiştiremiyorlar.

Burak 60 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön