26 Ağustos 2013

TTNET Bağlanmayan Hat!

19/08/2013 tarihinde KOÇ Net'ten 15 Günlük internet kesintime çözüm bulamadığı için ayrılarak TTNET'e başvurdum. Bugün itibariyle TTNET 1 haftadır internet bağlantımı hala yapamadı. Firmanın çağrı merkezi adeta robotlardan oluşan bir yer gibi çalışıyor, sorunumu anlattığım tüm personel sorunu dinliyor aynı cümlelerle tepki veriyor ama hiç kimse problemi çözmüyor.

Bana bağlantımın 48 saat içinde yapılacağını söylediler önce, sonra 4 iş gününe çıktı sonra 8 işgünü içinde bağlanır denildi, firma ve çalışanları sürekli yanıltıyorlar, şimdide olay uygun port bulunamadı ya döndü. Ben firmayla yaptığım görüşmelerin kayıtlarını istetip dava açmayı düşünüyorum.

Hikmet 95 Okunma

Cevaplar

  • Hikmet 28 Ağustos 2013

    Maalesef TT net, Bilişim Teknolojileri Kurumu ve sikayetvar.com sitesine yapmış olduğum şikayetler sonucunda ancak harekete geçebildi (Bir haftadır çözülmeyen sorunum şikayet yaptığım günün ertesinde çok hızlı biçimde çözüldü ve bağlantım sağlandı). Türkiye'nin en büyük kurumlarından biri olan TT Net'in kendi iç dinamiklerini,büyüklüğünü ve organizasyon potansiyelini kullanamayarak, harici, sosyal ve kanuni etkilerle sorunumu çözmesi düşündürücü. Bağlantım yapılmış olsa da, şu anda sık sık bağlantımın kopmasından ötürü interneti kullanmak benim için eziyet. Bağlantım kararlı değil ve sık sık kopmalar yaşanıyor. Konu ile ilgili TT Net'e şikayette bulundum. Acil olarak sorunumun çözülmesini istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön