15 Mayıs 2015

TTNET Bağlanmadı.

05.05.2015 tarihinde Türk Telekom ve TTNET'e başvuru yapmış olmaktayım. Telefon hattı bağlandı ama TTNET bağlanmadı. 9 gün geçmesine rağmen bir iptal kaydı yada bildirim olmadı işyeri olduğundan dolayı mağduriyetimiz büyüktür kamera sistemimiz internet üzerinden izlenmeli olarak ayarlandı ama internet bağlanmadığı için işyerimizin güvenliklerinden bilgimiz rahat sağlanamamakta bu olay hakkında mağduriyetimizin giderilmesini rica ederim.

Ömer 100 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 22.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön