14 Eylül 2013

TTNET Bağlanamayan İnternet!

11 Ağustostan itibaren çeşitli kanallarla TTNET'ten İnternet hizmeti almaya çalışıyorum ama ne mümkün. En son 4 Eylül'de Manavgat Türk Telekom Müdürlüğünden başvurumu yaptım. Hediye modemi de aldım. Ancak 2 iş günü içerisinde bağlanacağı söylenen İnternet hattımdan ses çıkmayınca 9 Eylül tarihinde tekrar müdürlüğe başvurdum.

Bana sistemde adresimin telefon yada İnternet hizmeti için uygun olmadığını gördüklerini söylediler. 2 gün süren çabalarımla teknik incelemenin ardından başvurum onaylandı. Ancak 13 Eylül de yine ses çıkmadı ve çağrı merkezinizden başvurumun iptal edildiğini öğrendim. Sistemleri yetersizmiş! Bana hiçbir şekilde bilgi verilmedi. Durumumun incelenmesini ve acilen İnternet hizmeti almak istiyorum.

Pınar 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön