02 Haziran 2014

TTNET Ayrımcılık Yapıyor!

2008 yılından beri TTNET müşterisiyim. İş yerimi açtığımdan beri bağlantı hızımın düşüklüğünden beride şikayetçiyim her başvuru yaptığımda bulunduğunuz bölgede desteklenmemektedir ya da uzaktır cevabını alıyorum.Lakin işyerim uzak demelerine rağmen işyerimden ortalama 400-500 metre daha uzakta bulunan otele ve hastahaneye fiber ve vdsl2 bağlantıları verildi.

Benim bulunduğum mevki uzak ise buralara nasıl bağlantı verildi ben bu şekilde davranılmasından rahatsızım ve şikayetçiyim açıkçası.Benim iş yerime nasıl mümkün olmuyor da onlara mümkün oluyor? Bende aynı hizmeti bulunduğum işyerine istiyorum.

Cengiz 115 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz21 Haziran 2014

  Şikayetimi cevapladınızda ne oldu değişen birşey yok halen aynı külüstür 8mb bağlantıyı kullanıyorum.Ben sizden şikayetime cevap değil şikayetime çözüm üretmenizi istiyorum.Anlayabiliyormusunuz....

 • Cengiz16 Haziran 2014

  Şu an hatlarımda bir değişiklik yok halen eski külüstür 8mb bağlantıyı kullanıyorum umarım en kısa zamanda vdsl teknolojisine kavuşturabilir bizi ttnet

 • Cengiz16 Haziran 2014

  2 senedir Tekirdağ Çerkezköy bölgesine vdsl bağlantı çekemediler.Bundan artık Ttnetmi sorumlu yoksa Vdsl ve fiber bağlantıyı çeken taşeron şirketmi sorumlu bilmiyorum ama hiç bir türlü memnun değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Cengiz03 Haziran 2014

  Umarım arayıpta bulunduğunuz bölge santralimize çok uzak demezsiniz çerkezköyün bir ucundaki müşterinizin hattı 32mbit nasıl destekliyor ise bende aynı şekilde hizmet almak istiyorum.Ne gerekiyorsa yapılmasını istiyorum saha dolabıysa saha dolabı yeni hat ise yeni hat çekilmesi ise yeni hat yada kullanmış olduğum 02827266292-02827260559 telefon hatlarımın 32mb destekleyen bir dolaba taşınması

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön