27 Şubat 2013

Ttnet Aynı Paket Aynı Semt Ama Hız Farkı Çok Fazla!

8 mbps sınırsız internet paketi kullanıcısıyım. Daha önceden telefonla da bildirmiştim ancak sorunun hatlarda olduğu söylendi ama benimle aynı hatları ve aynı paketi kullanan kullanıcılarda internet 7 mbps civarında iken ben 1-2 mbps civarı alıyorum (adil kullanımı aşmamışken). 240p video izlemekten bıktım açıkçası. Zaten adil olmayan bir adil kullanım kotası var bari o kota dolana kadar düzgün hizmet almak istiyorum.

Egemen 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön