31 Ocak 2015

TTNET Aynı Hizmete Farklı Fiyat!

26 Ocak Pazartesi saat 16:11 'de TTNET müşteri hizmetlerinden bayan taahhüt süremin şubat ayında dolacağından kampanya için aradığını söyledi. Bana 59.90 TL'ye internet ve telefon ücretinin en ucuz kampanya olduğunu söyledi. Daha sonra aynı binadan bir arkadaşımın 52 TL'ye kullandığını söyledi. Kesinlikle böyle bir şeyin olmayacağını söyledi bende buna güvenerek 24 aylık taahhüt verdim. Komşuma tekrar sorduğumda her şey dahil 52 TL olduğunu söyledim. Müşteri hizmetlerini aradım oradan iptal servisine yönlendirildim 56 TL'ye düşüldü derken genel müdürlüğe yönlendirildim oradaki şahıs çok katı bir şekilde tekrar 59,90'a çıkardı. Şaştım kaldım. Aynı hizmet biri 60 diğeri 52 TL olur mu hiç?

Mehmet 67 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 12 Mart 2015

  Masal anlatma şarkısını dinletiyorlar sanki:) Aynı şeyler aynı şeyler

 • Mehmet 16 Şubat 2015

  Değişen bir şey olmadı şikayetimde de belirttiğim gibi hikayeler ve masallar durmadan devam etti. Tekelci mantıkla mecbur olduğumuzu biliyorlar.

 • Türk Telekom Temsilcisi02 Şubat 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön