27 Mart 2013

Ttnet Aynı Eve Tanımlanan İki Fibernet İki Ayrı Fatura!

2012 yılı aralık ayı son günleri Petkim A. Ş.'ye (Aliağa-İzmir) fibernet üyeliği satmak amacıyla bir ekip geliyor. Eşimin adına sınırsız fibernet başvurusu yapılıyor. Yaklaşık 2 ay sonra eve fibernet bağlantısı yapmaya geliyorlar. Eşimin başvurusu olmadığını söyleyerek şahsıma ait bilgileri alarak yeni üye kaydı oluşturarak bağlantıyı yapıyorlar.

Kullanmaya başladığımızdan 1 ay sonra hem eşim adına, hemde kendi adıma faturalandırma yapıyorlar. Bunun üzerine Aliağa telekom müdürlüğünde şikayet başvurusunda bulunuyorum.

Aradan 2 hafta geçmesine rağmen bana geri dönüş yapılmıyor. Bunun üzerine Ttnet müşteri hizmetlerini tekrar arayarak şikayette bulundum. Konu ile ilgili yardımınızı talep ediyorum.

Selçuk 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön