29 Mayıs 2015

TTNET Aynı Adrese İki Farklı Abonelik.

TTNET'ten kampanya için gelip internet paketinizi değiştirelim diye belge imzalattılar. Servisi hiç kullanamadan kısa bir süre sonra telefonla yine TTNET'ten arandım, "o sözleşme iptal oluyor, sizinle yeni sözleşme yapalım. Kurye ile gönderiyoruz. " dediler ve sözleşme görev no:13112630 olan aynı hat için yeniden sözleşme yaptılar.

Şimdi ise TTNET beni hiç kullanmadığım abonelik için sürekli arayıp borcumu ödemem konusunda rahatsız ediyor. Sorunu çözmedikleri gibi "Gidip bayimizden çözün. " diyorlar. Pazar günü bile dinlenemiyorum, yoğunluktan hastaneye gidemiyorum, ofislerine gidip kendilerinin neden olduğu sorunu çözmemi istiyorlar. Tüketici Mahkemelerinde görüşmek üzere.

Hasan 261 Okunma

Cevaplar

 • Hasan20 Mayıs 2016

  Hakkımda icra takibi başlatmışlar. Tebrik ediyorum:)

 • Hasan14 Eylül 2015

  Herhangi bir dönüş yapan olmadığı gibi parayı ödetmekle tehdit edildim. Sanırım mahkemelik olacağız.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Mayıs 2015

  30.05.2015 tarihinde yapılan aramalarda müşterimize ulaşılamamıştır. SMS ve e-mail ile bilgilendirme sağlanmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Mayıs 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön