TTNET Aylık Kullanım Kotası.

Gökhan E. |

Paket değişikliği yaparken 16 MB'e kadar hızın olacak 16'yi göremezsin ama 11- 12 görürsün dediler, kabul ettim. 4'ü 5'i geçmiyor eyvallah ona da bir şey demedim. Ayın daha 13'ü aylık kullanım kotasını geçmişim hızımı 3'e düşürdüler. Arkadaş ben bütün ay söylediğin hızı almıyorum zaten sen birde hangi hakla benim internet hızımı daha çok düşünüyorsun. Adalet mi bu? Adamlar zorla bizi Turkcell Superonline'a geçirmek için çaba gösteriyorlar. Hakkım neyse onu istiyorum. Dünyanın hiçbir yerinde bizim ki kadar saçma bir internet alt yapısı yok.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  16:14

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Gökhan E.
  15 Ağustos
  14:50

  Klasık laflar yapabılcek hiçbir şey yok 1 16 arası hız vereceğim dıyıp ultranet paketine gecırıyorlar 4 MB hız verıyorlar üstüne bıde gelıp sen kotayı actın bız senın hızını daha çok dusurcez dıyıp 3 e dusuruyorlar saka gibi Turkcell super onıle ile gorustum daha ıyı sartlar saglıyorlar gözünüzün onunde hızı accaz gorceksınız dediler herkesı Turkcell super onıle denemesını tavsıye ediyorum TTNET pısmanlıktır alt yapıları sıfır.

 • 14 Ağustos
  11:20

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.