22 Nisan 2013

Ttnet Aylardır sorun Çözülmediği Halde Fatura Ödüyorum!

Ttnet abonesiyim, aylardır internete giremiyorum. Ttnet, yüzlerce kez aramama rağmen internetimi hala kullanamıyorum. Son 15 gün içinde 20 kez aradım ttnet bir kez ekip gönderdi, gelen kişi durumu geçiştirmek için bina içi tesisatında sorun olduğunu söyleyip gitti,Tesisat yeni , defalarca elektrikçiye kontrol ettirdim, binada oturan elektrik mühendisi ve bilgisayar mühendisi hatları ve elektriği kontrol etti ve sorun bulamada, %100 ttnet kaynaklı bir sorundan dolayı internete giremiyorum ve bunu anlamamkta diretiyorlar.Yüzlerce kez aramama rağmen hiçbir şekilde lütfedip gelmiyorlar ve bu sıkıntımı çözmüyorlar. Son ödediğim faturaları geri almak için hukuki yollara başvuracağımı bilsinler.

Mehmet 37 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 26 Nisan 2013

  TTnet adsl kullanıcısıyım. Aylardır internete girememe sorunu yaşıyorum. yüzlerce kez aramama rağmen hiçbir şekilde problemim çözülmedi ve problemimle ilgilenmediler. sorunun telefon kablosunda olduğunu söyleyip geçiştirdiler. defalarca kabloları değiştirmeme rağmen hala aynı sorunla karşılaşıyorum . Devamlı hat kesiliyor, sürekli dns hatası veriyor kablosuzdan veya kablo kullanarak hiçbirşekilde bağlanamıyorum. aylardır internetimde ünlem simgesini görüyorum. bıktım usandım artık. Son kez buraya yazıyorum. şayet ilgilenilmezse tüm bu şikayetleri ve aradığım müşteri hizmetleri dökümanlarını mahkemeye sunup dava açacağım bilgileri olsun lütfen. İyi günler.

 • Mehmet 25 Nisan 2013

  ttnet tarafından mail adresime gönderilen herhangi bir bilgilendirme maili yoktur. mail adresim:

 • Türk Telekom Temsilcisi25 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön