04 Şubat 2014

TTNET Aylardır Kullandığım Altyapı Bir Anda Değişti!

9 ay önce aldığım Abonelik paketi ise taahhütlü hipernet idi. Aradan yaklaşık 9 AY geçti ve internet bağlantımla ilgili hiçbir sorun yaşamadım. Ancak Dün sabah saatlerinde birden internet bağlantım gitti.

Bunun üzerine arıza kaydı oluşturdum.Aynı gün içinde dönen olmayınca ben bir kez daha aradım. Ve aldığım cevap çok ilginçti; Evimin bulunduğu yerin santrale uzak olduğu bu nedenle hipernet için alt yapımın uygun olmadığı ve adsl geçmem gerektiği;

Simdi Sorum;
1)9 Ay boyunca sorun yaşamazken ne oldu da alt yapım birden yetersiz oldu
2)Benim evimin yeri değişmediğine göre mevcut santralin mi yeri değiştirildi.
3)Adsl geçersem taahhütüm gereği benden ekstra ücretler talep edilecek mi?

Okan 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Okan05 Şubat 2014

    Oturmakta olduğum adreste Sorunsuz Hipernet kullanırken 10 ay sonra alt yapım uygun olmadığı anlamışlar ve bağlantımı kestiler ve adsl geçmeye zorlandım İstmesemde mecburen adsl e geçtim

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön