TTNET Aylardır İnternetinden Hizmet Alamıyorum.

Murat D. |

224711**** no.lu telefon abonesiyim. Üstüme kayıtlı 50 telefon ve 3 ADSL hattım mevcut, evimde kullanılan internet bir türlü çalışmıyor. Bakım için gelen teknisyen arkadaşlar kablo bağlamaktan başka bir şey bilmiyor. Modemim IP almıyor ama bağlantıyı görüyor diyorum ama anlatamıyorum. 3 ayda 10 kez evime geldiler. Hat kopuk dediler, hat sağlam çıktı, modem bozuk dediler, modem sağlam çıktı, internetimi kapatacağımı söyledim aradım hemen ertesi gün geldiler, sonra başka ekip yönlendireceğiz dediler kimse gelmedi. Cuma günü tekrar Telekom'a gittim, hattı kapattırıyordum, pazartesi gelip çözeceğiz dediler yine gelen giden yok. Bu kadar kötü ve kalitesiz hizmet olamaz.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  14:20

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Mart
  11:01

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.