16 Haziran 2014

TTNET Aylardır Devam Eden Sorunu Çözemedi.

İlk aydan beri sık sık kopma ve hız sorunu yaşamaktayım. Her hafta müşteri hizmetlerini arayıp şikayetimi iletsem de bana bir çözüm sunulmadı. Onlarca arıza kaydı bırakıp kopma sorunu yaşadığımı dile getirsem de sorunum için beni arayanlar bana bir çözüm sunmadılar. TTNET'in kopma ve hız düşüklüğü sorunumu aylardır çözüme kavuşturmadığından dolayı taahhüdümü göz önünde bulundurmadan internet bağlantımın iptal edilmesini istiyorum.

İptal karşılığında eğer ki faturama cayma bedeli yansıtılacaksa yasal yollara başvurup avukatlarımdan her türlü desteği alacağımın da bilinmesini istiyorum, çünkü bugüne kadar yaşadığım kopma ve hız sorunu ile bıraktığım arıza kayıtlarıyla mağduriyetimi kanıtlayabilirim.

Recep 436 Okunma

Cevaplar

 • Recep 27 Haziran 2014

  LÜTFEN BU MESAJI SATIR SATIR ANLAYARAK OKUYUN VE ALLAH İÇİN KENDİNİZİ BENİM YERİME SOKUN... ben bundan aylar önce interneti bağladım ve O günden beri hem kopma hem de hız düşüklüğü yaşadığımı gerek türktelekoma gerekse ttnet müşteri hizmetlerine bildirdim. yaşadığım sorun hiç bir zaman kalıcı olarak giderilmedi. Ttnet’e bu sorunlarımı iletmede denemediğim yol kalmadı ve en son bıraktığım mesajlarda da hizmetten memnun kalmadığımı arızalarda kalıcı çözümler üretilmediğini onlarca defa bildirdim buna kanıt olarak sizlere bıraktığım arıza kayıtları ve sizleri yüzlerce defa aramamdır. en son taahhütüm göz önünde bulundurmadan hatımın iptalini istediğimde bugüne kadar yaşadığım sorunlar göz önünde bulundurulmadan o an ki hat değerlerine bakılarak bunun gerçekleştirilmeyeceği söylendi 1-8 mbit e kadar hız almam gerekirken ben defalarca 0.11, 0.64 gibi hızla karşılaştım ve şimdi ölçüm yaptığımda bu değer 1.80 ile kalmaktadır. taahhütüm gözönünde bulundurulmadan hattın iptalini istediğimde türktelekom da çalışanlar sırf beş para etmeyen hizmetlerine laf gelmesin diye kalkıp beni adam yerine sokmadılar bile. lütfen bu gidişatla ttnetin hizmetinden memnun değilim ve gerçekten müşteri memnunyetini istiyorsanız taahhütümü göz önünde bulundurmadan derhal hattım iptal edilsin aksi halde şuanki hizmet ttnetin adını karalamaktan başka bir şey değildir. AKSİ HALDE YASAL YOLLARA BAŞVURACAĞIM

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Haziran 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Recep 17 Haziran 2014

  bu saaten sonra cayma bedeli gözetmeksizin hattımın iptalinin sağlanmasını istiyorum. aylardır ttneten aldığım hizmet ve bıraktığım arıza kayıtları ile 8 mbit e kadar almam gereken internetin 0.11 lerde dolaşması ortadayken beni uğraştırmasınlar. türktelekoma gittiğim zaman orada çalışan beyefindilerin odalarında çay ve sigara içmekten başka hiç bir şey yapamadıklarına şahit oldum iptalin karşılığında bana cayma bedeli gibi faturalarla çıkılacaksa hukuki süreci başlatacağımında bilinmesini isterim

 • Türk Telekom Temsilcisi16 Haziran 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön