12 Ekim 2015

TTNET Aylardır Çözüm Yok!

Eskişehir Türk Telekom İki Eylül Merkez Şubesine fiber internet geçiş işlemi amacıyla müracaatta
bulunduk hat personel tarafından incelendi ve sistem kartının maximum 13 mbps'e kadar desteklediğini fibere geçiş yapılabileceğini fakat fiber hızının 20 mbps'en itibaren verildiğini verim alınamayacağı bilgisi tarafımıza verildi.

Verim alınması için Türk Telekom tarafından kartın değiştirilmesi gerekli olduğu onun da planlama birimi tarafından yapıldığı yakın dönemde plan dahilinde olmadığı beklememiz gerektiği bilgisi alınmıştır. 76 dairelik bir sitenin bir kart güncellemesi yüzünden mağdur edilmesi trajikomik. Acil çözüm istiyoruz. Her aramamda planlanacak deniliyor aylar geçti çözüm yok.

Onur 36 Okunma

Cevaplar

  • Onur15 Ekim 2015

    Çözüm bulamadık ama telefonda konuyla ilgilenilecek sözü aldık hayırlısı diyorum. Ana sorumlu Türk Telekom deniyor. Ben hizmeti ttnet'ten alıyorum çözümüde ttnet'ten bekliyorum iki firma arasında çözmesi lazım ama hayırlısı. Çözümsüz kalcaz kanaatindeyim maalesef

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ekim 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön