15 Kasım 2013

TTNET Aylardır Bağlantıyı Yapmadı!

Bundan 3 ay önce 3 lü paketten kampanya dahilinde ücretsiz diye hak kazandığım Tivibu ev bağlantısının sayısız şikayet etmeme rağmen, verilen yanıt işleminiz takipte en kısa zaman da hallolacak denilmesi her halde şirket politikası 12 ay taahhütlü olduğum için 12. ay da bağlayıp kullanmamamı istiyorlar. Bu da tüketiciye verilen değerdir.

8 iş günü denilen bağlantının 2-3 aydan beri yapılmaması herhalde aya bağlantı yapılmaması üzgün bir abonelik ve daha sonrası daha da üzgün bir abonelik, herhalde yetkililere gider. Bu gitmez ise de bir çok abone adayına gitsin.

Emrah 26 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön