01 Mart 2013

Ttnet Aylardır 6 Mbit Kullandığım İnternet Hızımı 4 Mbit'e Düşürdü!

Uzun zamandır 6 mbit olarak kullandığım internet hızımı 4 mbite düşürdünüz. Kullanmış olduğum 8mbit sınırsız paketi. Adil kullanım kotasını aştığım ay sonunda hızımın normale dönmesini beklerken 4mbit oldu. Böyle birşey görmedim ben. Hızımın acilen eski haline döndürülmesini rica ediyorum. Aksi takdirde üyeliğimi sona erdirip başka bir firmaya geçeceğim. Sonuç olarak bu sektörde tek değilsiniz. Verdiğiniz hizmet ve memnuniyet derecesi de ortada. Saygılar.

Okan 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Okan01 Mart 2013

    Az önce gelen mesajda arızanız kapatılmıştır diyor ama arızam hala devam ediyor yaptığım hız testinde hızım 2.85 mbps olarak çıktı. Yardımcı olacak mısınız?

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön