30 Nisan 2013

Ttnet Aylarca Kapanmayan İnternet Aboneliği!

Öncelikle Ttnet'ten almış olduğum hizmetten memnunuz fakat sonrası bizi resmen bitirdi tüketti, yani 5 sene önce eşimim adına yaptırdığım aboneliği taşınma dolayısıyla bir türlü kapatamadık. Sistemde kapalı olan net servisime hala fatura gelmektedir. Kapatma tarihimden (ttnet bayisinden yaptığım yazılı başvuru) sonra dahi 1 ay daha fatura ödemiş bulunmaktayım.

Bunun düzeltirilip derhal ve derhal mağduriyetimizin giderilmesini rica eder aksi durumda yasal yollardan hakkımızın aranmasını sağlayacağım.

İsmail 244 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön