30 Ocak 2014

TTNET Ayda On Kez Arıyor

2 yılı aşkın süredir TTNET ile ilgili adsl hizmetimi sonlandırmış durumdayım. Ancak sürekli olarak her ay 10 kez farklı yerlerden aranıp TTNET'e geçmem için sorgulanıyorum. Her seferinde lütfen beni aramayın sizin arama listenizden çıkarılmak istiyorum, yeter size ayıracak vaktim yok benim dememe rağmen; aynı sıklıkta aranmaya devam ediyorum.

1 yıldır sabrediyorum ancak sanırım iş mahkemelik olma noktasına gelecek. Artık aramayın beni Türk Telekom yetkilileri. Yeter. Sizinle adli sürece girmek istemiyorum.

Barış 85 Okunma

Cevaplar

 • Barış23 Aralık 2014

  Asla TTNET ile ilgili hiçbir işlem yapmayı düşünmüyorum zira 11 ayda beni deli ettiler. Hala şikayetim için beni arayan bile olmadı. halen ttnet e geçmem için beni aramaya devam ediyorlar. Artık geçeceğim varsa da geçmeyeceğim

 • Barış23 Aralık 2014

  Bakın Ocak ayından beridir tam 11 ay geçti hala aynı sıklıkta ve hala aynı düzende aranmaya devam ediyorum lütfen beni arama listenizden çıkarın yoksa avukatımla muhattap olmak zorunda kalacaksınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön