28 Şubat 2013

Ttnet Avea Kısır Döngüsü Nedeniyle Mobil Modemi Kapattıramıyorum!

İki aydır Avea ve Ttnet hatası yüzünden mobil modem hattımı kapattıramıyorum. Avea, Ttnet'e yönlendiriyor, Ttnet bilgi vermiyor Avea bayisine gidin diyor başka bişey demiyor. Ben 25.02.2013 tarihinde hat iptal talebinde bulundum en geç 48 saat içerisinde kapatılacaktır denildi, 48 saat geçmesine rağmen hattım kapatılmadı.

Avea, Ttnet sağlıyor diyor. Ttnet servis sağlayıcımız Avea diyor bizim gerçekleştirebileceğimiz birşey yok diyor. Bu kadar olamaz. Benim hesap kesim tarihim her ayın sonu ve bugün hattımın iptal edilmesi gerekiyor. İptal edilmezse ben bir daha fatura ödeyemem Avea ve Ttnet ödesin.

Büşra 170 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön