04 Aralık 2014

TTNET Aşırı Yoğunlukta Ping Sorunu!

Gece ve sabah ping değerlerim normal (7 8 9) (internet hızı: 14 MB) akşam 7 den sonra ping değerlerim (30 40 50 60... 100) (internet hızı: 7 MB kadar düşüyor. )

Yoğunluk olduğunda ping artması ve hız düşmesi yaşıyorum. Gördüğüm kadarıyla İzmir'deki çoğu kişi bundan şikayetçi.
Bölge: Hatay / İzmir
1. Bahçelievler şubesinde port değişikliği yaptırdım fakat bu gene bir çözüm yaratmadı.
2. İzmir Bölge Müdürlüğüne gittim orada Network bölümü altında görüşme yaptım.
3. İnterneti Karşıyaka / Alaybey'den aldığımı söylediler ve bu hattın yoğun olduğunu söyleyip sorunun bu yüzden kaynaklanacağını söylediler.
Acil çözüm bekliyorum.

Zeki 315 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön