20 Aralık 2014

TTNET Aşırı Yavaş İnternet.

Eskiden bazı dosyaları 400 600 kb/s hızla indirme yapabilirdim. Şu son zamanlarda (yaklaşık 1 yıldır ya da daha fazla) internet hızım 260 kb/s hızı geçmiyor. Geçmiyor dediysem 200'ün üzerine çıktığında kendimi şanslı sayıyorum. Adil kullanım kotasını geçmediğim zamanlarda bile. Hep modemden diye düşündüm, bugün yeni bir modem aldım ama hiçbir değişiklik olmadı. Bunları TTNET'in kendi sitesinden yazacaktım ama şikayet yazmak için üyeli istiyor ve ben interneti alırken verdiğim e postayı hatırlamıyorum, cep telefonunu ise uzun süre önce kapattırdım. Sormak istediğim bu internet hızı normal mi?

Ahmet 1.408 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ahmet22 Aralık 2014

    2 gün oldu ve sorunum hala olduğu gibi duruyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön