30 Eylül 2014

TTNET Asılsız Borç Çıkartıyorlar!

Haziran ayında yaptığım nakil kaydında 4 ay boyunca hizmet vermeyip defalarca beni aradıklarını ve kayda ulaşamadık gibi kayıtlar düşmüşler fakat hiç bir şekilde ben aranmadım hatta 5 şikayet 7 8 tanede nakil kaydı açtığım halde en son aramamda alt yapı olmadığını söylediler ve ücretsiz iptal işlemi sağlanacaktır dediler.

Bende bunun üzerine Türk Telekom'a ıslak imzamı verdim iptal işlemi sağladım sonra bana kullanmadığım 4 aylık faturayı yansıttılar, konu hakkında bir daha şikayet oluşturdum yine cevap gelmedi ödedim sonra ben onu ve tekrar müdürlükte ve müşteri hizmetleri borcunuz sıfırdır bilgisini verip hiç bir taktirde fatura çıkmayacağına dair bilgi verdi sonrada 160 tl fatura çıkarttılar.

Demet 347 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Demet 08 Ekim 2014

    Ttnetle konusutuugmda ıptal bedelı ıcın 160 tl borc cıktıgını bıldırımı geldı odeme yaparken 195, 71 tl odeme yaptım konu hakkında ttneten sıkayetcıyım 400 tl yı geckın bana boşa fatura odettılerrr

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön