06 Şubat 2014

TTNET Asılsız Beyanla Kampanya!

TTNET'in 10 yıllık müşterisiydim. Beni 1 sene önce kampanya adı altında TTNET den aradılar ve bize 2 sene taahhüt verirseniz internetinizin ücretini 49 TL yapacağız dediler. Bende tamam dedim ancak başka bir şey var mi diye ısrarla sordum ve hayır sadece 2 sene bize taahhüt vermeniz yeter dediler bende kabul ettim.

Ancak 1 sene geçtikten sonra ücretimi 69 TL'ye çıkarttılar. Ancak telefonla konuşurken otomatik her görüşmeyi kayıt altına almaktayım. Buna istinaden ben bu taahhüdü verirken beni arayan kişi 2 sene sonra ücretiniz 69 TL olacak demedi. Bende D-Smart geçtim. 286 TL ceza kestiler. 4 defa görüşme kayıtlarımın incelenmesini istedim geri dönmediler. Çünkü bana eksik bilgi verdiler ve kaçıyorlar.

Caner 82 Okunma

Cevaplar

  • Caner 07 Şubat 2014

    Malesef sürekli baana gerekli kontroller yapılmaktadır diye cevap verilmektedir ancak kaç ay oldu hala bir türlü kayıtları inceleyemediler.... Bu kadar zor ise ben görüşme kaydımı kendilerine mail atayım dinlesinler...

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön