08 Temmuz 2014

TTNET Artan İnternet Ücretleri.

TTNET 'te yaklaşık 5 ay kadar önce abone oldum. 2 senelik taahhüt karşılığında 44 tl sabit ücret ( 2 sene boyunca fiyatlar artmayacak denildi.) olacak şekilde sözleşme imzaladık. Sonra ben telefonu kullanmadığım için dilekçe vererek birleştirme talep etim. Bana sadece 5 tl telefon ücreti ve sabit ücret: 44 tl ve bağlantı ve modem ücreti ödeyeceğim söylendi ama bana bu ay 63.50 tl fatura geldi ve sabit ücret ise 49 tl çıkmış bunun nedeni nedir?

Birde TTNET müşteri hizmetlerini aradığımda 5 ila 10 dk. telefon konuşması oluyor bekletiyorlar bide ben telefona da para ödüyorum. Ayrıca TTNET müşteri hizmetlerinde çalışanlar arayacağı deyip aramıyorlar. Konuyu izah edemiyorlar. Bir sürü telefona para ödedim.

Mustafa 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Temmuz 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön