21 Ocak 2014

TTNET Artan Fatura

24 ay taahhüt verdiğim 8mb sınırsız internet paketinin 12 aylık indirimli süre geçtikten sonra 63 tl ödemeye devam etmekteydim. TTNETin hizmet kalitesinden vazgeçmek istemediğimi anketlerinde de dile getirmiştim ta ki 21. ayda taahhütün bitmesine 3 ay kala 67 TL ye çıkartılana kadar . Fakat son fatura artışıyla sadece internet hizmetine ödediğim paranın diğer internet sağlayıcılarının teklif ettiği telefon+internet dahil paketlerinin 20 tl üzerinde olduğunu belirtmek isterim.

Bunun yanında bir de ev telefonu ödememle (ki o da sürekli artıyor şuan yaklaşık 26 tl geliyor )birlikte bana internet ve ev telefonu 90 liranın üzerinde mal oluyor. Bu artışlarla ilgili kendilerinden açıklama bekliyorum

Fatma 56 Okunma

Cevaplar

  • Fatma 27 Ocak 2014

    Gerekli bilgilendirmeden kasıt '' tarifenizin fiyat artışları bizim de bilgimiz dahilinde değildir '' demekse evet bilgi verildi. Anladığım kadarıyla müşteri hizmetleri yetkilimizin de elinden gelen bir şey yok. Mart ayında ararsınız gerekli konuşmayı yaparız.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön