01 Haziran 2015

TTNET Arızayı Kaç Ayda Giderir?

Alibeyköy civarına düşen yıldırımdan sonra TTNET hizmeti durdu. İstanbul'un göbeğinde 25 gündür internetimiz kesik. Defalarca TTNET'i aradığımız halde, teknik ekipler gelip arızaya bakmıyor. İnşallah yıldırım TTNET çalışanlarının üzerine düşmemiştir, zira 25 gündür arızayla ilgilenecek kimseyi bulamıyoruz.

Müşteri hizmetlerini, takım liderlerini arayıp defalarca arıza kaydı bıraktık. Takım liderleri her defasında özel olarak ilgileneceklerini söylediler ama nafile! Bu nasıl bir arızadır ki 25 günde çözülemiyor? Kablo yansa, değiştirilmesi 25 gün sürmez, cihazlar zarar görse tamiri veya değişimi bu kadar zaman almaz. Nasıl bir arızadır ki, binamızdaki diğer komşularda internet var bizde yok?

Kibar 38 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 13.06.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kibar 09 Haziran 2015

  1) TTNET faturalarımı yıllardır bankamın online işlem sisteminden yaparım. İki ay üst üste TTNET fatura borcumu sorguladığımda borcu yoktur mesajı görüntülendiği için ödeme yapamadım. Bunun üzerine interneti kestiler. İki faturayı ödeyerek açtırdım. Şimdi de 20 TL civarı gecikme cezası yüklemişler. Faturanın gecikmesi benim değil TTNET'in suçudur. 2) TTNET arızasından kaynaklı olarak 30 gündür evimde internet yok. Başvurmadığım yer kalmadı ama kimse arızayla ilgilenmiyor. Tabi bu arada kullanmadığım bu ayın faturasını da kesmeyi ihmal etmediler. 3) Buraya yazdığımız şikayetin de bir anlamı yok. TTNET hemen altına mesajı yapıştırıyor, "incelemeye alınmıştır". Bir aydır neyi inceliyorlar?

 • Kibar 01 Haziran 2015

  Çağrı merkezinizi iki günde bir arıyorum zaten. Onlar çözüm bulamadığı için buraya yazmak zorunda kaldım.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön