TTNET Arızayı Gidermiyorlar...

Hakkı Bora G. |

04.08.15 tarihinden beri internet ve Tivibu problemi yaşıyorum. 05.08.15 saat gece 01:30'da kayıt oluşturdum ancak hala sorunum giderilmedi. Üstelik bu süreçte SMS yoluyla sorunumun giderildiği bilgisi verildi.

Bu süreçte 4 takım lideriyle konuşmuş ve söz almış olmama rağmen bala yapmadılar. Üstelik yüzüme telefon da kapattılar. Her takım lideri bana söz veriyor fakat yapmıyorlar. TTNET denen firmayla çalıştığıma bin pişmanım.

Hakkımı her yerde arayacağım. Gerekirse tüketici haklarına gidip mahkemeye vereceğim. Her yerden kampanya düzenleyip elimden gelen her şeyi yapacağım. Eğer kısa sürede çözülmezse benimle konuşan herkesin isimlerini de paylaşıp gerekeni yapacağım.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ağustos
  16:42

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 11 Ağustos
  16:43

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.