21 Ocak 2015

TTNET Arızayı Gidermemekte İnat Ediyor!

Bir firma düşünün ki 1 aydır arıza kaydı bırakmanıza, şikayet formu doldurmanıza rağmen kopma sorununu çözemesin, TTNET ile her şey mümkün. Müşterilerine hizmet vermekten daha çok, müşterilerini uğraştırmayı vizyon edinmiş bir firma. 1 aydır kopma sorunu yaşıyorum. TTNET'ten 4-5 defa personelleri gelmiştir, geldiklerinde yaptıkları tek şey kablolar değişecek demekten başka bir şey değil.

Değiştirin dediğimde de yağışlı havalardan dolayı değiştiremeyiz diyorlar. Tamam diyorum bende havalar düzelince geleceklerini umarak. En son perşembe günü geldiklerinde 1-2 gün içinde kesin olarak gelip değiştireceğiz dediler gene yoklar. TTNET pişmanlıktan başka bir şey değil.

Mustafa 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Mustafa22 Ocak 2015

    Bu kadar ilgisiz, vurdumduymaz bir firma olamaz halen arayan yok sözde kendilerini kurumsal firma olarak adlandırırlar ama kurumsallıkla alakası yok. Paramı alayım yeter derdindeler müşterinin sorunu varmış umurumda değil kimsenin, herhangi bir muhatap da yok. Uğraşmak istemediğim halde tüketici hakem heyetiyle uğraştıracaksınız insanı.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön