31 Ekim 2013

TTNET Arızayı Gidermedi!

10 Ekim 2013 tarihinde 18040**** abone numaralı TTNET aboneliğim için arıza kaydı oluşturdum. Aradan 3 hafta geçmesine rağmen arıza giderilmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda arızanın giderilmesi için beklemenizi rica ediyoruz cevabını aldım. 3 haftadır bekliyorum zaten. 1 hafta sonra kullanamadığım internetin faturasını da gönderirler şimdi.

Aydın 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön