06 Kasım 2014

TTNET Arızayı Gideremiyor.

İnternetin hattım çalışmıyor. Elektrikçiye baktırdım kablolarımın sağlam olduğunu teyit ettiler. Arızanın altyapısal olduğunu söyledi. TTNET'i her gün aramama rağmen bana söylenen standart cümleler oldu. Arızanın bildirildiğini söylediler. Ancak 15 ekimden bu güne her hangi bir çözüm bulamadılar, arızam giderilmedi.

Ercan 64 Okunma

Cevaplar

 • Ercan 01 Şubat 2015

  taahhüt sürem bitsin birdaha tt net aslaa

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Kasım 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Ercan 07 Kasım 2014

  nihayet 15 ekimde verdiğim arıza ihbarı 7 kasımda sona ermiştir

 • Ercan 07 Kasım 2014

  asla birdaha tt net kullanmam ve kullanacaklarada tavsiye etmiyorum

 • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön