09 Eylül 2013

TTNET Arızayı Gideremiyor!

Yaklaşık iki hafta önce TTNET abonelik başvurunda bulundum. Başvuru talebimin ertesi günü sözleşme imzalatmak için kapımıza kadar geldiler ve ertesi günde internet hizmetinin verildiğine dair mesaj geldi. Buraya kadar her şey güzel ancak sözleşmeyi imzaladıktan ,1 hafta sonra internetimi kullanmaya başlayabildim.

Sorunun çözülmesi için çağrı merkezini ve ilgili santrali defalarca her gün aradım ve cevap hep aynı "ertesi sabah erkenden bir ekip gelecek, acil listeye alıyoruz sizi" . Kimse gelmedi tabi ki 1 hafta boyunca. Bağlantı hizmeti sağlandıktan sonra da gerek hız , gerek bağlantı kalitesi olarak hiç memnun değilim. İki siteye aynı anda bağlanmak imkansız neredeyse. Bağlantı ve hız hizmeti hepsi kötü.

Sevda 37 Okunma

Cevaplar

  • Sevda11 Eylül 2013

    7-24 kesintisiz hizmettle 7saat 24 dakikayı kasdediyorsunuz sanırım. Bugün çağrı merkezinden arayan hanımefendiye ısrarla müsait bir durumda olmadığımı söyledim şayet gürültülü bir ortamda idim,akşam 8den sonra arayabilirlerse kendilerii dinleyebileceğimi söyledim. Onca gürültünün arasında duyabildiğim kadarıyla 8den sonra arayamayacaklarını söyledi, alelacele birşeyler daha söyleyip kapattı. Dilersem çağrı merkezini arayabilrmişim. Zaten bütün kontörlerim çağrı merkezi sayesinde tükendi. Şu an da bile internet yok, sürekli kesiliyor. Akşam 10dan sonra internete bağlanabilmek bir lütuf oldu zaten. Teşekkür ediyorum. Saygılarımla.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön