18 Nisan 2013

Ttnet Arızanın Giderilmemesi ve Arıza Hakkında Bilgi Verilmemesi!

11 Nisan 2013 tarihinde Ttnet Müşteri Hizmetlerini arayıp intermet hızımın çok yavaş olduğunu belirtip arızanın giderilmesi hakkında bilgi verdim. Bunun sonucunda arıza kaydı alndı ancak bu kaydın alınması esnasında aldığım internet hizmeti tamamen kesildi. Bunun sonucunda hemen her akşam Ttnet Müşteri Hizmetlerini arayıp arızanın neden giderilmediğini, işi savsaklama mı olduğunu sorduğumda bana bilgi verilmedi. Bu bilgi verilmemesinin sonucunda bilerek arızanın giderilmek istenmemesi şüphesi oluştu ve müşteri hizmetleri temsilcisi, arızanın giderilmesinden sorumlu kişiler hakkında soruşturma açılacağını bildirdi. Aradan iki gün geçmesine karşın hem arıza giderilmedi.

Volkan 28 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön