27 Ocak 2014

TTNET Arızanın Giderilmemesi

14.01.2014 tarihinde oluşan arıza üzerine TTnet müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı açtırdım ve üzerinden günler geçmesine rağmen sorunum da bir çözüme ulaşamadık. Sözleşmem dolduğunda her gün arayan TTnet bu 14 günlük süreçte bir kez bile geri dönmemiştir. Ağustos ayından itibaren TTnet ile sıkıntı yaşamaktayız kısa sürede çözüme ulaşamıyoruz. Hiç bir şekilde t TTnet'ten fayda sağlayamamaktayız.

Ayşe 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön