19 Nisan 2013

Ttnet Arızamızla 4 Gündür İlgilenmiyor Hep Oyalıyor!

Ttnet internet bağlantımızla ilgili sorunumuzu defalarca kendilerine iletmemize rağmen, firma o kadar ilgisiz ve o kadar umursamaz bir tavır alıyor ki, artık taahhüdümüzün bitmesi için gereken 3 ay dişimizi sıkmaktan başka bir şansımız olmadığını anladık. Taahhüt verdiğimiz için o kadar pişmanız ki, çünkü bağlantı sorunumuzla 4 gündür kesinlikle ilgilenmiyorlar.

Başka bir internet sağlayıcısına başvurmak istediğimizde yüklü bir tutar karşımıza çıkartıyorlar, bu seferde elimiz kolumuz bağlı, Ttnet'in bu umursamaz tavrına boynumuzu eğip bekliyoruz ve internetsiz günlerin geçmesini bekliyoruz. Gerçekten mağduruz ! Sanmıyorum ama bu konuda bizi aramak isterlerse iş telefonum 0224 2415094.

Fehmi 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön