06 Ocak 2015

TTNET Arızamızı Gideremiyor.

1 ocaktan itibaren İnternet'imiz arızalı. Türk Telekom'dan geldiler ama hala arızayı gideremediler. 5 gündür bize dönüş olmadı arızanın durumu için aradığımız müşteri hizmetleri arızanın araştırıldığını iletiyor, bu kadar büyük bir şirket nasıl olur da arızayı gideremez? Arızalı günlerin ödemesinin faturamıza yansımasını istemiyoruz. Arızanın da artık giderilmesini talep ediyoruz.

Sabiha 111 Okunma

Cevaplar

  • Sabiha10 Şubat 2015

    1 ay önce aranıp faturada kullanmadığımız bedellerin ödeneceğini ilettiler. Bugün faturayı gördüm düşüş olmamış. Acil dönüş bekliyorum

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön